Qajoj pwäq

Qajoj pwäq pa ruwi’ jun ulew

Chupam re jun peraj qajonïk pwäq re’ ye’ok konojel kiwäch k’as ri yeb’anataj toq man ye’ok ta chi kipam ri juley chi rub’eyal k’as ri qasolon kan chi qij.

Rukusaxik:

  • Pwäq richin yasamäj.
  • Ruloq’ik ch’ich’ richin samaj.
  • Rutunik k’as richin rutojik.

Tob’äl pa kematz’ib’

Tawetamaj jarupe’ k’o chi natöj.

Kojawoyoj

7ª Ave 22-77 zona 1 4to. Nivel.

Asesores Gerencia de Negocios
Rub’i’ Awoyonib’al Ext. Ataqoya’l
Rodrigo Zebadúa 1013 rodrigo.zebadua@chn.com.gt
Ramón Moroni González Mijangos 44974605 1010 ramon.gonzalez@chn.com.gt
Jimy Abigail Suchi Pedro 44974611 1004 jimy.suchi@chn.com.gt
Lesbia Maritza Sazo Florián 32730534 1007 lesbia.sazo@chn.com.gt
Claudia Azucena Monterroso Robles 31012543 1033 claudia.monterroso@chn.com.gt
Daniel Estuardo Velásquez Saquic 59984637 1011 daniel.velasquez@chn.com.gt
Juan Pablo Cuevas Guzmán 52047381 1030 juan.cuevas@chn.com.gt
Sergio Edgar Porres Hidalgo 44974592 1003 sergio.porres@chn.com.gt
Karla Fernanda Ávila Cambrán 52047399 1031 karla.avila@chn.com.gt
Evelyn Carolina Santizo Palacios 52047361 1030 evelyn.santizo@chn.com.gt
Ligia Azucena González Ochoa 54514616 1014 ligia.gonzalez@chn.com.gt
Emilio Josué Flores Carranza 32731790 1009 emilio.flores@chn.com.gt
Mayra Antonieta Pineda Pérez 44974612 1008 mayra.pineda@chn.com.gt
Estephanie Michelle Méndez Cano 1018 estephanie.mendez@chn.com.gt
Hilda Nineth Galdámez Chavarría 44974609 1005 hilda.galdamez@chn.com.gt
José Alejandro Valle Prera 44974610 1017 jose.valle@chn.com.gt

Qajoj pwäq
CHN

Tanik’oj ri jalajöj rub’eyal qajonïk ri yeqasüj y tacha’ ri nk’atzin chawe.

Rik’in jub’a’ nk’atzin re’ chawe...

Re jun qajoj re’ xnuk’ pa rub’eyal richin yatruto’ richin yatikïr nab’än jun awochoch.

CasaPlan

K’o jalajöj taq rub’eyal ato’ik qanuk’un chupam ri jalajöj taq qa-tarjetas.

Tarjetas richin CHN